/* Always have wp_head() just before the closing * tag of your theme, or you will break many plugins, which * generally use this hook to add elements to such * as styles, scripts, and meta tags. */ مبلمان شهری ژئوپارک | مبلمان شهری ژئوپارک

کیفیت

تولید و تامین محصولات با کیفیت بالا براساس استانداردهای جهانی.

تجربه

تجربه تامین و اجرای پروژه مبلمان شهری در اروپا، آسیا و کشورهای مستقل مشترک المنافع

مهندسی ارزش

ارائه راه حل های مهندسی مبتنی بر اصول مهندسی ارزش

مبلمان شهری ژئوپارک

ژئوپارک تولید کننده انواع محصولات مبلمان شهری

اهمیت استفاده از تجهیزات شهری

مبلمان شهری

مبلمان شهری اهمیت بسیاری در خدمت رسانی و احساس رضایت شهروندان شهر خواهد داشت. اما مسئولین امور شهری معتقدند که گذشته از امر خدمت رسانی، حفظ هویت شهری نیز از اولویت های بالایی برخوردار است.

بخش هایی از نیازهای اجتماعی شهری شامل لوازم و سازه هایی در جهت رفاه و آسایش آدمی و تامین بخشی از نیازهای روحی و جسمی با صرف کمترین هزینه ممکن است، در راستای این امر شرکت تولیدی ژئوپارک با احترام به فرهنگ ارائه خدمات برتر، نوآوری و تنوع در تولیدات و خدمات، بهره گیری از دانش و تجربه و بکارگیری استانداردهای فنی روز دنیا ، اقدام به تولید انبوه انواع مبلمان شهری نظیر نیمکت و صندلی پارکی ، مجموعه بازی، برجهای نوری، مخازن زباله شهری و علاِئم ترافیکی خیابانی نموده است و آمادگی دارد کالا یا خدمات مورد نیاز را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت ، تامین و ارائه نماید و آماده عقد قرار داد با سازمانهای دولتی ، شرکت های خصوصی می باشد .

شرکت ژئوپارک با به کارگیری نیروی متخصص و استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا به طراحی و تولید انواع محصولات مبلمان شهری مطابق با نیاز مشتری میپردازد .

.

تولید و عرضه مستقیم تجهیزات ورزشی

تولید و عرضه مستقیم تجهیزات فضای سبز

تولید و عرضه مستقیم تجهیزات روشنایی شهری

تولید و عرضه مستقیم تجهیزات ترافیکی

از دنیای ژئوپارک بخوانید….

مجله ژئوپارک