سطل زباله پارکی

سطل زباله پارکی

سطل زباله پارکی یکی از تجهیزات مهم پارک ها و فضاهای سبز بوده و علاوه برکاربردی که برای پاکیزگی دارد، نمای خاصی به پارک ها و فضاهای سبز می بخشد. با قرار دادن سطل های زباله پارکی در فاصله های مشخص، زباله ها به بهترین نحو ممکن تفکیک و جمع آوری می شوند. شرکت مبلمان شهری ژئوپارک، یکی از تولید کنندگان سطل های زباله پارکی بوده و در رنگ ها و طرح های مختلف این سطل های زباله پارکی را تولید می کند. هدف اصلی شرکت مبلمان شهری ژئوپارک از تولید و ساخت سطل های زباله پارکی، کمک به تمیز نگه داشتن پارک ها و همچنین حفظ محیط زیست است.

انواع سطل زباله پارکی

سطل های زباله پارکی در انواع و مدل های مختلف برای پارک ها و اماکن عمومی تولید می شوند. نصب سطل های زباله پارکی کار نسبتاً آسانی بوده و از طریق پایه هایی که دارند به وسیله پیچ به زمین نصب می شوند. مدل هایی که به شکل پروفیلی و لوله ایی هستند، طوری طراحی می شوند ک پایه هایشان در بتن فرو برود و به این ترتیب به طور دائم در جای خود قرار می گیرند. برای انتخاب سطل زباله پارکی، باید نکات مهمی را مورد توجه قرار داد. یکی از مهمترین نکات این است که سطل پارکی زباله باید به راحتی باز و بسته شود و برای باز شدن نباید نیازی به استفاده از دست باشد. بیشتر سطل های زباله پارکی، به وسیله پدالی که دارند باز و بسته می شوند. قیمت سطل های زباله پارکی تفاوت چندانی با هم ندارد و بیشتر قیمت ها تا حدودی نزدیک به هم است. به طور کلی می توان گفت سطل های زباله پارکی کاربرد فراوانی دارند و به خاطر تنوع زیاد در طرح و رنگ و همچنین قیمت مناسبی که دارند، فروش قابل توجهی دارند.

سطل های زباله پارکی تنوع زیادی دارند ولی یکی از پرکاربرترین نوع سطل زباله پارکی، سطل زباله چدنی است. شرکت مبلمان شهری ژئوپارک تولید کننده انواع سطل های زباله پارکی از جنس چدنی است و در مدل های مختلف این سطل های زباله پارکی را تولید می کند. سطل های زباله پارکی که از جنس چدن ساخته می شوند، ماندگاری و دوام بالایی دارند و بهترین گزینه برای استفاده در پارک ها هستند. برای ساخت این دسته از سطل های زباله پارکی از مواد درجه یک و مرغوب استفاده می شود همچنین به خاطر چدنی بودن وزن بیشتری نسبت به سایر سطل های زباله پارکی دارند به همین دلیل قیمت بیشتری نسبت به سایر سطل های زباله پارکی دارند. این محصول با رنگ کوره ایی الکترواستاتیک پوشش داده می شود و به صورت تک رنگ و دو رنگ موجود است. سطل زباله پارکی چدنی با رول پلاک و پیچ به زمین وصل می شود و به راحتی جا به جا می شود. این سطل زباله قابل شستشو بوده و همچنین در برابر زنگ زدی مقاومت بسیار زیادی دارد. قیمت سطل های زباله پارکی با توجه به مواردی همچون نوع مونتاژ و جوشکاری، ضخامت ورق های به کار رفته، طرح سطل زباله و همچنین تعداد سفارش قابل تغییر است.

Recent Entries