دستگاه های بدنسازی پارکی

دستگاه های بدنسازی پارکی

وسایل ورزشی پارکی، یکی از جاذبه های پارک ها و بوستان ها برای سنین مختلف بوده و آنها را به ورزش ترغیب می کند. وسایل ورزشی پارکی، از مجموعه تجهیزاتی هستند که اصولاً از جنس فلز هستند و به همین دلیل دوام بالایی دارند. بیشتر پارک ها مجهز به این وسایل هستند و مردم می توانند به راحتی از آنها استفاده کنند. شرکت مبلمان شهری ژئوپارک، از تولید کنندگان وسایل ورزشی پارکی بوده و به تعداد زیاد از این مجموعه وسایل تولید می کند. برای خرید دستگاه های بدنسازی پارکی و یا استعلام قیمت دستگاه های بدنسازی پارکی با کارشناسان ما در ژئوپارک تماس بگیرید.

وسایل ورزشی پارکی برای آمادگی جسمانی طراحی شده اند و جنبه درمانی ندارند و به همین دلیل افرادی که مشکلات عضلانی و اسکلتی دارند باید با مشورت پزشکشان از این وسایل ورزشی استفاده کنند. دستگاه های بدنسازی پارکی در انواع مختلفی تولید می شوند و شرکت مبلمان شهری ژئوپارک وسایلی همچون دستگاه اسکی فضایی، دستگاه ماساژور، دستگاه پرس سینه، دستگاه بارفیکس و انواع دستگاه های دیگر همچون پرش ارتفاع، اسکات، مسگری، اسکات پا و دستگاه کشش عضلات تولید می کند. شرکت مبلمان شهری ژئوپارک برای ساخت وسایل ورزشی پارکی، از بلبرینگ های درجه یک و همچنین قطعات فلزی مناسب و ضخیم که بین 2 تا 5 میل ضخامت دارند، استفاده می کند. برای ساخت رکاب های وسایل بازی پارکی به جای پلاستیک از چدن استفاده می شود زیرا استحام چدن بیشتر از پلاستیک است. کلیه وسایل بدنسازی پارکی قبل از رنگ، بتونه کاری می شوند و سپس به روش الکترواستاتیک رنگ می شوند. کلیه وسایل ورزشی پارکی که تولید شرکت مبلمان شهری ماهوت است، استاندارد بوده و از بهترین و مرغوب ترین وسایل برای ساخت آنها استفاده می شود. وسایل ورزشی پارکی که در پارک ها و جاده های تندرستی وجود دارد، مورد استقبال بی نظیر کلیه شهروندان قرار گرفته و با وجود این وسایل در اماکن عمومی علاقه شهروندان به ورزش بیشتر از قبل شده است. در شرکت مبلمان شهری ژئوپارک ما به تولید انواع مختلف دستگاه های بدنسازی پارکی مانند دستگاه های بدنسازی پارکی ویژه معلولین می پردازیم.

نحوه استفاده از وسایل ورزشی پارکی

هر کدام از وسایل ورزشی پارکی، برای ورزش خاصی طراحی شده است و کاربرد خاص خود را دارد. به عنوان مثال ، دستگاه اسکی فضایی، برای تقویت و تمرین مفاصل بدن به ویژه مفاصل زانوها، طراحی شده و موجب تقویت عملکرد قلب و دستگاه تنفسی می شود. اسکی فضایی یکی از پرکاربردترین وسایل ورزشی پارکی بوده و قابل استفاده برای تمام سنین است. نحوه استفاده از اسکی فضایی به این طریق است که باید پاهای خود را پدال بگذارید و دستگیره دستگاه را با دستان خود بگیرید و سپس دست ها و پاهای خود را به طور همزمان حرکت دهید. دستگاه مسگری برای تقویت ماهیچهه های شکم، ستون ففرات، کمر و همپچنین برای انعطاف پذیری ستون فقرات و پشت مورد استفاده قرار می گیرد. همزمان با چرخش کمر، ماهیچه های آن نیز کشیده می شوند و با استفاده از دستگاه مسگری، کانال ها و رگ ها باز شده و موجب تقویت ماهیچه های کمر و تسریع گردش خون می شوند. دستگاه مسگری یکی از بهترین وسایل ورزشی پارکی برای تناسب اندام بوده و برای تمام سنین مناسب است. از دیگر وسایل ورزشی پارکی دستگاه ماساژور است که برای ماساژ دادن ماهیچه های کمر و تقویت کمر استفاده می شود و مناسب برای برطرف کردن خستگی است.

Recent Entries